KUIDAS OSTA PILGRIMI VEEBIPOEST?

Pilgrimi veebipoest ostmine on lihtne.

Selleks:

1. Vali välja raamat

Huvipakkuva teose saad leida kas teemalehti sirvides või kasutades lehekülje päises asuvat otsinguakent. Kui teos(ed) on välja valitud, vajuta raamatu juures olevale nupule "Lisa ostukorvi", et lisada soovitud teos oma ostukorvi. Jälgi ka kindlasti, et ostukorvi tõstetud teos(t)e järel oleks märgitud õige kogus.

Nüüd on Sulle nähtav Sinu ostukorvi sisu: tellitav(ad) teos(ed), kogus ja hind.

NB! Raamatute käibemaks on 9%. Postiteenusel on käibemaks 20%. Kui soovid ostmisel kasutada püsikliendi soodustust, siis selleks on vajalik eelnevalt oma kasutajanime ja parooliga sisse logida või end püsikliendiks registreerida.

2. Sisesta oma andmed

Kui oled oma soovitud teose(d) välja valinud, siis klõpsa Ostukorvis nuppu „Vormista ost“. Ostu võid sooritada kas Külalise või Pilgrimi püsikliendina.

Kui sooritad ostu Külalisena, siis palume Sul sisestada oma andmed:

- oma aadressi
- soovitud tarneviisi
- oma makseandmed

Kui soovid tellimuse saata mõnele teisele aadressile, kui algselt täidetu, siis vali lahtrite alt "Saada teisele aadressile" ning sisesta soovitud aadress.

Kui oled eelnevalt juba registreerunud Pilgrimi Püsikliendiks, on meil Sinu andmed juba olemas ning Sa saad kohe tellimuse eest tasuda.

Kui soovid tellimuse kohta arvet, siis palun täida ära vastav lahter, kuhu kirjuta firma/eraisiku nimi ning arve aadress.

3. Vali tarneviis

Täna saad Pilgrimi veebipoes valida kohaletoimetamise kas läbi kulleri, rahvausvahelise posti, Omniva postkontori või tellides ostu Omniva või Smartposti pakiautomaati.

Ostu hinnale lisanduvad tarnehinnad:

Kuller (5.50.- EUR)
Omniva Pakiautomaat (4.50.- EUR)
Omniva Postkontor (4.50.- EUR)
Rahvusvaheline post (15.00.- EUR)
Smartpost (4.50.- EUR)

Tellitud raamatud jõuavad Sinuni kuni 5-10 tööpäeva jooksul. Juhul, kui valid saatmisviisiks Omniva või Smartposti pakiautomaadi teenuse, märgi palun kohaletoimetamise aadressiks Sulle lähim pakiautomaadi asukoht, kuhu soovid pakki saada.

Juhul kui ilmneb, et kirjastus Pilgrim ei saa Sulle soovitud raamatut saata, võtame Sinuga ühendust ning teavitame Sind soovitud raamatu puudumisest. Sul on võimalik valida puuduva raamatu asemele midagi muud või tagastame Sulle tasutud raha. Meie klienditeenindus võtab Sinuga ühendust ka juhul, kui tellimuse täitmine viibib.

4. Sisesta makseteave

Pilgrimi veebipoes saad täna maksta kas Swedpangas, SEB pangas või Danske pangas.

Vali millises pangas soovid tellimuse eest tasuda: vajutades nupule "Edasta tellimus", mis viib Sind otse valitud panga sisenemislehele.

Tellimus saab kinnituse ja läheb täitmisele pärast makse laekumist.

5. Vormista ost

Viimasena kinnita maksetehing vajutades nupule "Vormista ost" ning Sinu tellimus ongi edastatud!

Kohe pärast makse tegemist laekub Sinu e-posti aadressile ka tellimuse kinnitus.

Garantii

Kui ostetud raamat on osutunud praagiks, siis vahetame selle arve olemasolul välja kolme kuu jooksul. Kui aga raamatute partii on selleks ajaks läbi müüdud, siis tagastame Teile tasutud raha. Kauba vahetamisel tekkivad saatekulud kannab kirjastus Pilgrim.